Výklad karet - diskuzní fórum stránek www.eli.ezin.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nový přítel?

Goto down

Nový přítel? Empty Nový přítel?

Příspěvek  Míša 5/10/2008, 15:26

Ahoj Eli,
před měsícem jsme se po necelých 4 letech rozešli s přítelem. Proběhlo to dost nechutným způsobem. Hrozně se mi po tom všem ulevilo, ale cítím se teď tak sama.
Nechybí mi on, ale celkově muž.

Chtěla bych začít nový vztah a zajímá mě, co mě všechno čeká a jestli budu čekat dlouho na nového partnera?
V práci se mi líbí jeden muž a chtěla bych vědět jestli i já se líbím jemu a zda se z toho něco vyklube, nebo to zůstane jen má platonická láska?

Moc moc děkuji za odpověď a tvůj drahocenný čas

Michaela 26.4.1987

Míša
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nový přítel? Empty Re: Nový přítel?

Příspěvek  Eli 6/10/2008, 12:07

Zdravím Vás,

je tu naprosto přesně vidět, že s ukončením předchozího vztahu z vás spadl obří balvan. Na jednu stranu je to dobré, ale na druhou vás užírá samota. Vy jste patrně člověk, který samotu snáší jen opravdu velmi těžko, rozhodně nepatříte k samotářům, zřejmě máte velmi ráda dobrou a velkou společnost a to je pro vás přiležitost k najití nového vztahu.

K navázání dalšího vztahu bude potřeba šílené množství vašeho úsílí. Musíte sama udělat první kroky, ten dotyčný bude patrně velmi nesmělá a hodná duše. Jestli je to Váš kolega z práce, nevím přesně, ale spíš bych řekla, že není.

S pozdravem
Eli

Eli
Admin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 09. 08
Age : 35
Location : Czech Republic

http://vykladkaret.forumotion.com

Návrat nahoru Goto down

Nový přítel? Empty muž z práce

Příspěvek  Míša 6/10/2008, 19:25

Eli, moc děkuji!
Chtěla sem se zeptat, jestli jsi to s tím mužem z práce myslela, tak že mám vynaložit velké úsilí co se týče navázání vztahu s ním nebo že je na obzoru úplně jiný muž?
Ten muž z práce není můj kolega a má vysoké postavení, pracujeme jen ve stejné organizaci.
Hrozně se mi líbí, proto bych chtěla vědět jestli u něj mám nějakou šanci nebo potkám jiného muže..
Moc děkuji a přeji hezký večer

Míša
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nový přítel? Empty Re: Nový přítel?

Příspěvek  Eli 6/10/2008, 19:52

Já si myslim, že to může být klidně ten kolega. :-)

Eli
Admin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 09. 08
Age : 35
Location : Czech Republic

http://vykladkaret.forumotion.com

Návrat nahoru Goto down

Nový přítel? Empty "kolega"

Příspěvek  Míša 7/10/2008, 17:26

Ahoj Eli,
chtěla bych to s tím "kolegou" upřesnit. On je soudce a já jen zapisovatelka. Takže slovo kolega není asi to správné :-)
Nevím jak s ním mám navázat nějaký kontakt, když on je v takém postavení a já sem docela nesmělá co se týče navazování něčeho nového..
Promiň že zas otravuji, ale chtěla sem tě poprosit jestli bys mohla ještě nahlednout, zda budu dlouho sama nebo se brzy začne něco rýsovat s tím soudcem?
Moc moc děkuji, jsi fakt zlatá sunny

Míša
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nový přítel? Empty Re: Nový přítel?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru