Výklad karet - diskuzní fórum stránek www.eli.ezin.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manželství

Goto down

Manželství Empty Manželství

Příspěvek  Dana 6/10/2008, 18:23

Dobrý den, prosím Vás o radu. Já jsem narozená 5.10.1959, manžel 20.12.1956 (dcera zemřela brzy po narození a syn 22 let studuje). Po 25 letech manželství se seznámil se slečnou narozenou 7.3.1972. Už byl nevěrný i dřív a vždycky se vrátil. Máme šanci nebo mě čeká někdo jiný? Nebo budu sama? Předem děkuji.

Dana
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Manželství Empty Re: Manželství

Příspěvek  Eli 8/10/2008, 14:29

Dana napsal:Dobrý den, prosím Vás o radu. Já jsem narozená 5.10.1959, manžel 20.12.1956 (dcera zemřela brzy po narození a syn 22 let studuje). Po 25 letech manželství se seznámil se slečnou narozenou 7.3.1972. Už byl nevěrný i dřív a vždycky se vrátil. Máme šanci nebo mě čeká někdo jiný? Nebo budu sama? Předem děkuji.

Moc zdravím,
jako Váhy jste neskutečně tolerantní, což se často obrátí i proti Vám. S manželem jste celkem dobrá kombinace, ale pravděpodobně je celý Váš vztah fakt vyloženě o toleranci - ta je prostě u vás alfa omega. S tou slečnou, s kterou se Váš manžel seznámil to nadějně moc nevypadá, protože ona patrně vůbec netuší, do čeho jde, sice má asi pocit, že je nohama pevně na zemi, ale není to pravda. Má tendenci si stále něco namlouvat a patrně ze sebe dělá něco, co by byla ráda, ale není. Váš muž je z těch, co potřebují neustálou změnu. Pořád se musí něco dít, stále musí něco zjišťovat, prahne po nových zkušenostech a asi bude i trochu dobrodruh. Proto jedná tak, jak jedná. S Vaší povahou rozhodně máte šanci ten vztah udržet, ale je jenom na Vás, zdali ještě chcete nebo ne. Vy jste ta, co má právo se rozhodnout. Nikdo další se mi u Vás už neobjevuje.

S pozdravem
Eli

Eli
Admin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 09. 08
Age : 35
Location : Czech Republic

http://vykladkaret.forumotion.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru