Výklad karet - diskuzní fórum stránek www.eli.ezin.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak to dopadne?

Goto down

Jak to dopadne? Empty Jak to dopadne?

Příspěvek  Vlastidlo 25/5/2009, 00:21

Dobrý večer paní Eli,

před rokem jsem přišla do Phy za prací. Práci jsem našla takřka hned. Nyní po roce v zaměstnání, které mě bavilo, s kolegama a kolegyněma jsem vycházela dobře až na dvě kolegyně. Jedna začala dělat problémy už od začátku(nebyla jsem jedina) a ta druhá po určité době až ted poslední 2měsíce-pozorovali mě, jak pracuju, jak často chodím kouřit,jak dlouho jsem na určitém místě, no nic příjemného!!! To bych ještě ustála, ale ted se mění vedení(pozice ředitele) a p.ředitel, který odchází dělá problémy. Jsme dvě zaměstnankyně, které dostaly výpověď dohodou, ale s tím, že odejdeme bez odstupného a co nejdříve. Ja jsem nesouhlasila a tím to vše začalo!! Celý popis situace by byl velmi dlouhý tak ve zkratce. Vymyslely na mě důvod, který bych mohla dostat fourmou paragrafu-vážně porušení pracovní kázně a tím neschopnost pracovat. Děvčata, které jsem zmínila se k tomu přidala a pokračovala v pomluvách a špinění z jakého důvodu? Nevím, snad závist, strach? Opravdu netuším. spoustu lidí se tam změnilo a otočilo své chování tak najednou!!! Chtěla bych se zeptat,jak to všechno dopadne? Jestli se mi podaří najít nějakou lepší práci, hledám samozřejmě aktivně sama i přes agentury,ale zatím se mi nedaří. Vyváznu z toho bez nějakých větších komplikací? Jsem narozena 4.7.1982 v 18:30. Velmi Vám děkuji za odpověď a přeji krásný večer či krásný den

Vlasta elephant

Vlastidlo

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 24. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru