Výklad karet - diskuzní fórum stránek www.eli.ezin.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vztah nebo kamarádství

2 posters

Goto down

vztah nebo kamarádství Empty vztah nebo kamarádství

Příspěvek  simona 5/10/2008, 19:58

Dobrý den, měla jsem velmi dobrého kamaráda a chvíli jsme spolu i chodili, ale momentálně sem ho už půl roku neviděla.Když jsem se mu ozvala, skoro ihned odepsal. Myslím, že mu na mě záleží, ale má strach z toho jak to dál bude mezi námi, protože věděl, že ho mám furt ráda.Navíc si myslím,že nejspíš má nějaké osobní problémy jako jsou deprese, ale nejsem si tím jista. Chtěla bych se zeptat, zda si myslíte, že někoho má, jestli mě má pořád alespoň trochu rád, ale hlavně jestli se ještě dáme dohromady, alespoň jako kamarádi a ozve se mi.Já(4.8.1985),on(17.1.1987). Moc děkuji za odpověď a snad i za radu

simona

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

vztah nebo kamarádství Empty Re: vztah nebo kamarádství

Příspěvek  Eli 6/10/2008, 12:12

Ahojte,

vy dva jste si asi souzení jako kamarádi, protože to, že jste spolu začali chodit, váš vztah docela pošramotilo a teď po nějaký době nevíte co dál s tím. Je to prosté:Jako partneři mi k sobě moc nesedíte, protože každý patrně v partnerství chcete něco jiného. Ale jako kamarádi je to bezproblémový a skvělý vztah. Patrně se znáte už dost dlouho a máte nějaké povědomí, co od toho druhého můžete očekávat, takže proč to nezkusit, alespoň to krásné kamarádství obnovit?
Eli

Eli
Admin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 09. 08
Age : 35
Location : Czech Republic

http://vykladkaret.forumotion.com

Návrat nahoru Goto down

vztah nebo kamarádství Empty Re: vztah nebo kamarádství

Příspěvek  simona 6/10/2008, 20:18

Dobrý den, ještě jednou, problém je v tom, že nevím jestli se mi ještě ozve on, ponevadž já už do toho vkládat úsilý nechci, protože jsem se snažila, aby jsme se sešli už dost dlouho. Takže nevím, zda ho mám chvíli nechat vydýchat a vyčkávat jestli se mi on ozve. Cca před měsícem jsem mu psala jestli se se mnou dál chce bavit, aby mi dal vědět, ale to je zatím bez odpovědi. Takže mám obavy, že o mě ztratil zájem i jako o kamarádku. Děkuji předem kdyžtak za odpověď
Eli napsal:Ahojte,

vy dva jste si asi souzení jako kamarádi, protože to, že jste spolu začali chodit, váš vztah docela pošramotilo a teď po nějaký době nevíte co dál s tím. Je to prosté:Jako partneři mi k sobě moc nesedíte, protože každý patrně v partnerství chcete něco jiného. Ale jako kamarádi je to bezproblémový a skvělý vztah. Patrně se znáte už dost dlouho a máte nějaké povědomí, co od toho druhého můžete očekávat, takže proč to nezkusit, alespoň to krásné kamarádství obnovit?
Eli

simona

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

vztah nebo kamarádství Empty Re: vztah nebo kamarádství

Příspěvek  Eli 8/10/2008, 14:31

Nevypadá to, že by ztratil úplně zájem, spíš jsou tady nějaké další okolnosti, které brání rychlé odpovědi.

Eli
Admin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 09. 08
Age : 35
Location : Czech Republic

http://vykladkaret.forumotion.com

Návrat nahoru Goto down

vztah nebo kamarádství Empty Re: vztah nebo kamarádství

Příspěvek  simona 12/10/2008, 21:15

Eli napsal:Nevypadá to, že by ztratil úplně zájem, spíš jsou tady nějaké další okolnosti, které brání rychlé odpovědi.
Děkuji, měla jste snad pravdu, úplně o mě neztratil zájem, akorát bylo potřeba si promluvit. Domluvili jsme se, že pokud se dostanu z toho, abych o něj neměla zájem více jak o kamaráda, tak se mu ozvu.Až mi to nebude tak trápit. Třeba za čtvrt roku, možná dřív. Akorát mám červíčka, aby opravdu vydržel na mě počkat, než se dám do kupy. Ale i tak díky za Vaše 2 dosavadní názory.

simona

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

vztah nebo kamarádství Empty Re: vztah nebo kamarádství

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru