Výklad karet - diskuzní fórum stránek www.eli.ezin.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

partnerský vztah

Goto down

partnerský vztah Empty partnerský vztah

Příspěvek  lilli170 2/10/2008, 18:13

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli mě (5.3.83) s tímto mužem(17.05.82) čeká nějaká přítomnost-setkání,návrat k sobě,miminko,zdali kemě cítí lásku či nenávist.....Předem vám moc děkuji lilli1705

lilli170
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

partnerský vztah Empty Vztah

Příspěvek  Eli 3/10/2008, 17:01

Moc zdravím,

vztah s tímto mužem do budoucna nevypadá dobře, protože tady je nějakej problém z Vaší strany. Tenhle muž nenávidět vlastně ani neumí, ale dokáže být pořádně zapšklý a vydrží mu to dlouho. Nevypadá to, že by Vás miloval. Spíš je z vás rozhozen a možná měl kvůli Vám nějaké osobní problémy, které mu nechaly šrámy na duši. Momentálně asi potřebuje být zcela sám a vyjasnit si všechny svoje myšlenky. Případný budoucí vztah by asi nedopadl dobře, možná ještě hůře než kdy předtím.
S pozdravem
Eli

Eli
Admin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 09. 08
Age : 35
Location : Czech Republic

http://vykladkaret.forumotion.com

Návrat nahoru Goto down

partnerský vztah Empty problém

Příspěvek  lilli170 3/10/2008, 18:03

Dobrý den,
děkuji za Vaší odpověď.Můžu se ještě zeptat o jaký problém z mojí strany jde?Kdyby se ten problém vyřešil změnilo byto něco.Děkuji lilli1705

lilli170
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

partnerský vztah Empty Re: partnerský vztah

Příspěvek  Eli 6/10/2008, 12:14

Může jít o nějaký problém s důvěrou? Jestli jste se kvůli němu dostala do nějaké patálie, můžete mít problém mu znova věřit.

Eli
Admin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 09. 08
Age : 35
Location : Czech Republic

http://vykladkaret.forumotion.com

Návrat nahoru Goto down

partnerský vztah Empty návrat k sobě

Příspěvek  lilli170 10/10/2008, 14:00

Neutral To je pravda,že mu nevěřím jelikož si hrozně moc vymýšlí a slibuje hory doly a pak nic.Přesto všechno ho stále miluji.Snažila jsem se sním komunikovat ,ale je vidět,že já i moje komunikace jsme mu lhostejný.Před nějakou dobou jsme se sešli a vypadalo to nadějně.Od té doby nic o něm nevím.Myslíte,že se něčeho bál nebo pořád bojí?Já bych se kněmu chtěla moooc vrátit,ale jeho city jsou jíné nežli ty moje. confused confused confused Je tady aspon nějaká naděje na obnovení vztahu?Děkuji a moc Vás zdravim flower

lilli170
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

partnerský vztah Empty Re: partnerský vztah

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru