Výklad karet - diskuzní fórum stránek www.eli.ezin.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partnerský vztah

Goto down

Partnerský vztah Empty Partnerský vztah

Příspěvek  bannanamenka.l 19/10/2008, 11:45

Prosím o výklad mého partnerského vztahu, chodili jsme s přítelem 2roky, poté se se mnou rozešel kvůli jiné, ale stále se ke mě vracel 2x se ke mě dokonce vrátil, ale vždy to po dvou měsících zase ukončil a vrátil se s ní. Teď jsem v situaci, kdy jsme spolu asi měsíc udržovali partnerský vztah, ale poté jsem se dozvěděla, že současně chodil s ní. Řekl mi, že jí nemiluje, ale že je s ní jen proto aby nebyl sám. U mě si není jistý jestli mě miluje nebo ne, ale nechce se mnou už nikdy nic mít, protože si myslí, že spolu neumíme žít. Moc prosím o co nejrychlejší odpověď zpět. Jsem ve velice zoufalé a náročné situaci. Prosím má náš vztah ještě šanci? Vrátí se ke mě napořád? Miluje mě? má smysl s ním udržovat přátelství a doufat že se to zlomí nebo to teď na nějaký čas ukončit, přerušit kontakt? Já ho stál miluju a chci být s ním, ale zatím vše co jsem udělala bylo špatně, poraďtě mi prosím. On 28.11.1983, já 28.4.1989

bannanamenka.l

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru